اسپانسرینگ پردیس جم کیش در سومین دوره مسابقات ملی شناورهای دریایی

مدیر عامل شرکت فراساحلی پردیس جم کیش از اسپانسرینگ این شرکت در سومین دوره مسابقات ملی شناورهای ساحلی ایران که توسط دانشگاه صنعتی شریف برگزار میشود خبر داد.
سومین دوره مسابقات ملی شناورهای هوشمند با هدف ایجاد بستری هدفمند برای خلاقیت و نوآوری در دو بخش دانش‌آموزی و دانشجویی از تاریخ ۲۹ مهر ماه لغایت ۱ آبان ۱۳۹۳ در دریاچه پارک ارم آغاز به کار می‌کند.
این مسابقات با هدف ایجاد بستری هدفمند برای خلاقیت و نوآوری دانشجویان و دانش آموزان که آینده‌سازان ایران اسلامی هستند و تقویت ارتباط بین صنعت و مراکز علمی و فرهنگ‌سازی صنایع دریایی در کشور در قالب تیم‌های دانشجویی و دانش‌آموزی برگزار می‌شود. با توجه به اینکه توسعه دریا محور از اولویت‌های اصلی جمهوری اسلامی ایران است، این مسابقات گامی جهت فرهنگ‌سازی دریایی نیز خواهد بود.
به گزارش مارین نیوز،کاپیتان بابری در گفت‏وگو با خبرنگار این سایت خبری،شناورهای ساخته شده توسط دانشجویان و دانش‏ آموزان حاضر در این مسابقات را مناسب دانست و گفت: جوانان فعالیت خود را در حوزه ساخت شناور باید از چنین مسابقاتی آغاز کنند.
کاپیتان بابری افزود پردیس جم کیش جهت حمایت از این جوانان،آمادگی سفارش ساخت این نوع شناورها را به تیم‏های دانشجویی و دانش‏ آموزی دارد.
وی ادامه داد: شرکت‏های دریایی می‏توانند برای فعالیت‏های تبلیغاتی خود از شناورهای هوشمند استفاده کنند و با خرید و سفارش ساخت این نوع شناورها از فعالیت‏های صنعتی جوانان حمایت کنند.


متن خبر در سایت خبری مارین نیوز